Skip to main content

Matematik Vakti

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Paylaşımlarınızı bizim için değerlidir! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kayıt Sözleşmesi

Kullanıcı, forum.matematikvakti.net’e üye olmakla bu sözleşmede belirtilen kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır. Forum içinde uygunsuz, cinsel içerikli, hakaret içeren, yasalara aykırı mesaj atmak yasaktır. Forumdaki mesajların hepsini okumamız mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz. forum.matematikvakti.net, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir. Site kurallarını ve işleyişi site yöneticileri, yönetim ekibi ve moderatörler sağlar. Üyelerin yapacağı paylaşımlardan, mesajlardan ve her türlü eylemden forum.matematikvakti.net sorumlu tutulamaz.

Foruma üye olarak yukarıda belirtilen içerikli mesajlar atmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır. Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir. Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.

forum.matematikvakti.net, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. forum.matematikvakti.net’e eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan veya telif hakkı ile korunan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde forum.matematikvakti.netbu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten forum.matematikvakti.net sorumlu tutulamaz. Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir. Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder. Kurallara uymamanız durumunda forumdan süreli veya süresiz uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca gerek duyulduğunda IP adresiniz kayıtları incelenmektedir. Forum yöneticileri forumdaki mesajları silme ve değiştirme hakkına sahiptir. Foruma yazdığınız bilgiler veritabanında, forum giriş bilgileriniz ise "çerez" (cookies) olarak bilgisayaranızda saklanmaktadır.

Bu forumdaki bilgiler siz istemedikçe 3. kişilere verilmez. Herhangi bir hack saldırısında verilerinizin tehlike altında olmasından forum yöneticileri sorumlu tutulamaz

İşlemi tamamlamak için yukarıdaki koşulları ve ayrıca forum içerisinde belirtilen kuralları kabul etmeniz gerekir...

Task